Заказ обратного звонка

Укажите имя и номер телефона

Заказ обратного звонка

Менеджер свяжется с Вами в ближайшее время.

Ошибка

Неправильно введена капча

Корзина  пусто 0.00 грн
Корзина  (пусто) 0.00 грн

Переважання синтетичних тканин на сучасному ринку пояснюється тим, що тільки синтетична сировина може легко змінювати свої властивості, наприклад, за допомогою скручування або здавлювання. Натуральні ж волокна можуть змінюватися тільки в певних рамках.

Основою розмаїття сучасних тканин є поліефірна сировина або її комбінація з іншою сировиною.

Уже сьогодні створюються тканини завтрашнього дня. Це можуть бути спеціальні тканини, що самоочищаються, тканини, які залежно від тепла чи холоду можуть змінювати колір. Основа для цього - майже завжди синтетична сировина.

На перший погляд ринок швейних ниток за останні десятиліття анітрохи не змінився. Тогочасна сировина - поліефір, не втратив своєї актуальності й сьогодні.

Під час ретельнішого дослідження цього ринку з'ясовується, що за останні роки було зроблено не так вже й мало, незважаючи на те, що поліефір так і залишився найбільш часто використовуваною сировиною. Причиною для цього послужило те, що поліефір володіє ідеальними властивостями, які дають можливість змінювати натяг, пластифікувати, а також виробляти швейні нитки в найширшому асортименті. Використання тієї ж сировини ще не означає загалом застою в розвитку, адже і у виробництві автомобілів використовували й використовують залізо, і тут вже ніяк не можна стверджувати, що в цій галузі нічого не змінилося.

Приблизно двадцять років тому вся швейна промисловість прагнула до того, щоб у виробництві обійтися одним або двома видами ниток. Але підвищені вимоги до якості продукції, нові швейні машини, що з'явилися, і сучасна техніка обробки висунули нові високі вимоги до ниток і призвели до появи універсальної нитки. Нитки, яка б вирішила всі проблеми, не існує. Але кожна універсальна нитка - це компроміс. Будь-яка фірма, що виробляє швейні нитки, пропонує купити універсальну нитку. Під час купівлі універсальної нитки слід звертати увагу на безліч чинників, а найголовнішим є те, щоб нитка була обов'язково армованою, що значно збільшує її міцність.

Для кожної швейної операції існує спеціальна нитка відповідно до конкретного завдання. Вибір нитки підкаже сама Ваша тканина. При пошитті легких тканин найкраще використовувати дуже тонкі голки в поєднанні з тонкими нитками. Якщо Ви будете використовувати правильну комбінацію нитки з голкою, то уникнете такого явища як утяжка шва, яке нерідко виникає в процесі шиття "складних" тканин.

Все можливо! В епоху постмодернізму цей девіз був сучасним. Мода є центром великих змін. Нові тенденції у світі моди народжуються в ательє модельєрів, які створюють незвичайний стиль цілого покоління. Так чи інакше, головна роль завжди залишається за нитками. Нитка з'єднує матеріал, і створюються нові творіння у світі моди. Нитка має здатність приховувати внутрішні шви і виділяти зовнішні. Шви приховують недоліки тканини і прикрашають її. Усюди, де нитка є важливим фактором, Альтерфіл може вирішити будь-яку проблему.

Так чи інакше, для пошиття піджаків, суконь, жіночих костюмів, сорочок і блузок потрібні нитки для сточування і все частіше для декоративних швів. Іноді шви виділяються навмисно, наприклад, очна петля або оздоблювальний рядок, а іноді їх необхідно приховати за допомогою нитки тон в тон з тканиною верху. Для потайного шва використовують напівпрозорі нитки. Для кожного з цих випадків в асортименті Альтерфіл є підходяща якісна нитка, наприклад, тонка нитка для дуже тонких тканин, міцна нитка для швів, що несуть велике навантаження, нитка з шовкоподібним глянцем для вишивки. Вирішальним фактором є правильний підбір кольору нитки. Вам надається можливість вибрати відповідний колір з численної колірної гами Альтерфіл.

Незмінно висока якість ниток проявляється не тільки в питанні забарвлення, а, перш за все, в технології виробництва ниток. Альтерфіл готовий надати Вам якісні нитки для будь-якої швейної операції. Ви зможете не просто купити нитки Alterfil, Ви отримаєте повну рекомендацію щодо використання.

Ми готові допомогти Вам втілити Ваші ідеї в реальність.

  ДОСТАВКА

  • По Україні службою доставки "Нова Пошта"

  ОПЛАТА

  • Оплата за рекізитами   
  • При отриманні на складі Нової Пошти

  Контакти

  • Україна, Київ
  • Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
  • +38 068 466 31 21
  • VIBER